100 litrů krve DÍKY MUNI

• 23. října 2019 – 28. ledna 2020
  • Transfuzní a tkáňové oddělení Fakultní nemocnice Brno / Krevní banka Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Sto let od založení Masarykovy univerzity připomene akce „100 litrů krve DÍKY MUNI“. Cílem této akce, kterou iniciovala Lékařská fakulta MU, je zmobilizovat nové i pravidelné dárce, aby šli darovat krev. Na webové stránce darujkrev.muni.cz se mohou zájemci zaregistrovat na termíny, kdy bude možné odběry uskutečnit jménem Masarykovy univerzity. Pro dárce budou připravena dvě pracoviště, a to Transfuzní a tkáňové oddělení Fakultní nemocnice Brno a Krevní banka Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Načítám mapu…

Sdílení události