Festival MUNI 100

Masarykova univerzita slaví sto let své existence ve velkém stylu. Všechny své absolventy zve na fakulty a následně své studenty, zaměstnance a širokou veřejnost na festival plný hudby, zábavy a legendární brněnské gastronomie na brněnském výstavišti. Program na několika stagích nabídne hudbu, divadlo, film a celou univerzitu na jednom místě. Festivalem bude provázet oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

Na co se můžete těšit?

Kulturní program

Nabitý koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, který překvapí originálními swingovými úpravami hitů rockových i populárních. Taneční i hudební vystoupení Vojenského uměleckého souboru Ondráš, představení Divadla Bolka Polívky, světové hity podané známou brněnskou kapelou Ukulele Orchestra jako Brno a oldies disco známého brněnského DJ Jindry Eliáše.

EXPO MUNI

Poprvé v historii jedinečná příležitost prohlédnout si celou univerzitu na jednom místě. EXPO MUNI v pavilonu A - interaktivní prezentace všech fakult, pracovišť a studentských spolků.

Program pro děti

Dětské odpoledne s Českou televizí, nově otevřená venkovní expozice vědeckého parku VIDA!, kreativní dílny a zábavné soutěže.

GOURMET MUNI

Food trucky, retro menza, míchané drinky Baru, který neexistuje, pivní výčepy, kavárny, cukrárny a další ochutnávky brněnské gastronomie.

A na závěr nejlepší výhled na velkolepý ohňostroj Ignis Brunensis nad hradem Špilberk věnovaný letošnímu výročí brněnských univerzit

Více o festivalu

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info