Mše svatá u příležitosti 100 let výuky na Masarykově univerzitě

• 12. listopadu 2019
  • Katedrála sv. Petra a Pavla

Rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš ve spolupráci s Vysokoškolským katolickým hnutím pod záštitou brněnského diecézního biskupa Mons. Vojtěcha Cikrleho si Vás dovoluje pozvat na pontifikální Mši svatou u příležitosti 100 let výuky na Masarykově univerzitě.

Hlavním celebrantem bohoslužby v úterý 12. listopadu 2019 v 19.00 hodin
v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně bude brněnský pomocný biskup Mons. Pavel Konzbul.

Při bohoslužbě zazní skladby hudebních mistrů v podání Brněnského katedrálního sboru Magnificat pod vedením Petra Kolaře. Mše bude sloužena jako poděkování ke 100. výročí od začátku výuky na univerzitě a k uctění památky obětí nacismu a komunismu z řad akademiků a absolventů Masarykovy univerzity.

Pořadatelem akce je Fakulta sociálních studií MU.

Načítám mapu…

Sdílení události