Reprezentační ples LF MU a Spolku mediků – Ples století 1919–2019

• 15. listopadu 2019
  • Hotel Cosmopolitan Bobycentrum Brno

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity a Spolek mediků LF MU jakožto spoluorganizátoři si Vás dovolují co nejsrdečněji pozvat již na 24. ročník reprezentačního plesu s názvem Ples století.

Ples století se uskuteční dne 15. listopadu 2019 v hotelu Cosmopolitan Bobycentrum Brno, a to zhruba pro 2 500 hostů. V letošním roce, kdy Lékařská fakulta slaví 100 let od svého založení (stejně jako celá Masarykova univerzita a stejně tak Spolek mediků) zveme poprvé speciálně také absolventy LF MU.

Vstupenky je možno zakoupit online na webových stránkách plesu. Začátkem listopadu bude zahájen také pultový prodej. O termínu a místu prodeje budeme informovat.

Načítám mapu…

Sdílení události