Slavnostní koncert Symfonického orchestru a Pěveckého sboru Masarykovy univerzity

• 6. března 2019
  • Besední dům, Komenského nám. 8

Obě nejvýznamnější hudební tělesa Masarykovy univerzity si připravila speciální program k tomuto významného výročí. Můžete se těšit na již tradičně strhující filmové melodie, ale také na světovou premiéru skladby The Relay „Balto“ (2019) ve zpracování dirigenta Martina Mazánka.

Lístky lze zakoupit online prostřednictvím odkazů níže nebo platbou v hotovosti ve Scalanterii (Univerzitní kino Scala, Moravské nám. 3) v čase po-pá 10.00-18.00.

Informace pro handicapované:

Objekt je bezbariérově přístupný přímo hlavním vstupem. Parkování v okolí je možné pouze na obecných vyhrazených stáních. K dispozici je bezbariérová toaleta.

KOUPIT LÍSTEK (student, zaměstnanec, absolvent)

KOUPIT LÍSTEK (veřejnost)

Načítám mapu…