17.–19. května 2019, Univerzitní kino Scala

19. Filmový festival Fakulty informatiky
Hosté: Erika Stárková, Kamila Zlatušková a další

19.5. 19:19 Sál + FI 120 minut Zdarma Rezervovat místo


Aktualizace 12. 5. 2019: Kapacita Scaly již byla naplněna. Zveme vás na Fakultu informatiky MU (volný vstup!).


Již tradiční Filmový festival Fakulty informatiky je oblíbenou přehlídkou krátkometrážních filmů různého zaměření. Tvůrci jsou zejména studenti předmětů PV110: Základy filmové řeči a PV113: Produkce audiovizuálního díla. Studenti PV113 jsou zároveň i organizátory festivalu.

Filmy na letošní festival ale mohou přihlašovat jak studenti MU, tak i lidé mimo univerzitu. Snímky jsou dále rozděleny do dvou soutěžních kategorií – profesionální a neprofesionální tvůrci.

Promítat se bude na dvou místech, a to v Univerzitním kině Scala a na Fakultě Informatiky MU. Přes rezervační systém na této stránce lze rezervovat vstupenky pouze do Scaly (i když je vstup zdarma, vstupenky za 0 Kč jsou nutné). Na FI je vstup volný.

Datum a čas začátku akce symbolicky koresponduje s 19. ročníkem festivalu a také rokem založení univerzity (1919): 19. května v 19:19.

Po projekci veškerých filmů a vyhlášení vítězů se bude už tradične konat afterparty, kterou si tento rok užijeme v klubu Fléda. Zde budete mít příležitost setkat se nejen s filmovými štáby, ale určitě i s herci a herečkami a společně si užít dobrou hudbu a zábavu až do brzkých ranních hodin.

Čerstvé informace najdete na Facebooku.

Rezervovat místo

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info